Güvenilir Toptancı

  • 6 Months ago
  • 0

Mağazalarda satışta olan her ürün öncelikle toptancılardan temin edilir. Bu nedenle mağazalar kendilerinin müşteriye tanıtımı niteliğindeki ürünleri tanınmış ve güvenilir toptancılardan almayı tercih ederler. Böylece müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutularak daha çok rağbet görmek hedeflenir. Firma Türkiye’nin her yerine ürün satışı yapıyor. Satılan her ürün garantili ve güvenilirdir. Firmadan ürün siparişinde bulunmak için Cengiztoptan.com adresini mutlaka ziyaret etmelisiniz. Firma pek çok çocuk ürünlerinin üretimini ve satışını yapıyor.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Firmadan sipariş vermek son derece basittir. Öncelikle siteye girerek 24 saat kesintisiz sipariş oluşturma şansınız varken, öte yandan Whatsapp üzerinden sabah 7 ile akşam 18 saatleri arasında da sipariş verebilirsiniz. Örneğin toptan çocuk ayakkabısı için firmanın online sitesine girerek sipariş geçmeniz halinde firma 1 iş günü içinde uygun ambalajlanmış olarak ürünü adresinize yollar. Firma kapıda ödeme ile ödeme kabul etmez. Ancak kredi kartı, havale ve EFT yapabilirsiniz.

Çocuk Montu

Firmada Çocuğa dair her ürün bulunuyor. Bunlar arasında kış mevsiminin en olmazı olan montlar ilk sırada yer alıyor. Kız ve erkek çocuklar için farklı renk alternatifleri olan firma ile iletişime geçebilirsiniz. Firmadan toptan çocuk montsiparişinin yanında toptan okul çantası siparişi de verebilirsiniz. Firmada farklı seçeneklerde okul çantalarının imalatı özenle yapılır. Müşterinizin sizi daha çok tercih etmesi ve kaliteli ürünler satmak için firma ile irtibat kurunuz.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir