Sertaç Güngör Kimdir?

  • 9 Months ago
  • 0

Sertaç Güngör, Üsküdar’da 11.07.1989 tarihinde dünyaya gelmiştir. 2004 yılı ile 2014 yılları arasında iletişim ve eğitim tekniklerine yönelik olarak 2000’den fazla seminer vermiştir. Lisans ve yüksek lisans eğitimini Sosyoloji bölümünde tamamlamıştır. Şuanda evli ve üç çocuk babasıdır.

2012’de Genç Enderun’u kurmuş ve 2014 yılında Sakarya Büyükşehir Belediye’si bünyesinde eğitim projesini gerçekleştirmiştir. Ardından yine 2014 yılında Genç Enderun projesi Üsküdar Belediyesi bünyesine katılmıştır. 2018 yılında Sanayi Bakanlığı İstanbul Kalkınma Ajansı’ndan hibe almayı başarmıştır. Bunun yanı sıra 2018 yılında bir proje ortaklığını İbn-i Haldun Üniversitesi ile birlikte yürütmüştür. Kurulduğu yıldan bu yana 2019 yılına kadar toplamda 1441 öğrenciye eğitim verilen Genç Enderun ile şuanda mevcut 530 öğrenci ile yola devam edilmektedir.

Siz Acaba Hangi Renktesiniz? Başlığı ile hastanede seminer vermiştir. Bu seminerin detaylarına https://dostbeykoz.com/siz-acaba-hangi-renktesiniz- linkinden ulaşılabilmektedir. Devlet kurumlarına olan seminerleri de bulunmaktadır. Bunlardan bazıları ise Güngör’den Sağlıklı İletişim Semineri olarak karşımıza çıkmaktadır. Buna da https://www.ebs.org.tr/sube-haber/4536/134/gungorden-saglikli-iletisim-semineri linki yolu ile ulaşılabilir.

Sertaç Güngör’ün verdiği seminerler ve gerçekleştirdiği projeler eğitime katkı sağlamak ve iletişimi güçlendirmek amacı ile oldukça önem teşkil etmektedir. Geleceğin fikir insanlarına yetiştirmek amacı ile kurduğu Genç Enderun aktif eğitim hayatına devam ederken geleceğin fikir adamlarını yetiştirme yolunda önemli bir adım atılmış olmaktadır.önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir