24. Dönem POMEM sınav giriş yerleri yayınlandı!

  • 4 Months ago
  • 0

Binlerce zabita adayının beklediği havadis geldi. 24. asama POMEM imtihan giriş yerleri ve tarihleri yayınlandı. Önceki vakit de fiziki yeterlilik imtihan talimatları açıklanmıştı. Adaylar sınavda başarılı olabilmek amaciyla ter dökecek. İşte 24. asama POMEM imtihan giriş yerleri ekranı.

ÖNLİSANS MEZUNU ADAYLARIN SINAV GİRİŞ BELGESİ

LİSANS MEZUNU ADAYLARIN SINAV GİRİŞ BELGESİ

24. asama POMEM Giriş sınavı kapsamında adaylar şahsen müracaat ve evrak teslimi işlemlerini gerçekleştirecekleri, aday değerlendirme ve seçenek etme sınavına katılacakları müracaat ve imtihan merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr web adresinden sorgu uygulamak suretiyle öğrenecekler.

İlan edilen imtihan tarihi ve imtihan merkezinde adaylara ön sağlık denetimi ve fiziki yeterlilik sınavı uygulanacak. Bu aşamalardan başarılı var olan adayların mülakat sınavı tarihi ve imtihan merkezi ilerleyen süreçte açıklanacak. Ayrı olarak adaylara posta yolu veyahut ayrım iletişim araçları ile imtihan giriş dokümanı gönderilmeyecek. İnternetten yapılan imtihan giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir.

Sınav neticeleri imtihan işlemleri sona erdikten ardindan zabita Akademisi Başkanlığının resmi web sayfası www.pa.edu.tr adresinden adaylara duyurulacak. Ayrı olarak adaylara posta yolu veyahut ayrım iletişim araçları ile imtihan netice dokümanı gönderilmeyecek. İnternetten yapılan imtihan netice duyurusu tebliğ niteliğindedir.

Adaylar imtihan Merkezlerine girişte yanlarında gsm telefonu, ses ve görsel kayıt cihazı veyahut bunlara eş ayrım elektronik eşya bulundurmamaları gerekiyor.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir