• Anasayfa
  • >
  • Ekonomi
  • >
  • Aytemiz’den Kamu-Sen üyelerine akaryakıt kolaylığı

Aytemiz’den Kamu-Sen üyelerine akaryakıt kolaylığı

  • 1 year ago
  • 0

Kaliteli ve yenilikçi hizmet verme emeliyle etkinlik gösteren Aytemiz, imzaladığı sözleşmeyle Aytemiz Kart avantajlarını sayıları 420 bini aşan ülkemiz Kamu-Sen azalarina de sunacağını duyurdu. Şirket açıklamasına göre, sözleşme kapsamında Aytemiz istasyonlarından Aytemiz Kart alan veyahut dahada evvel almış olduğu Aytemiz Kart’ını etkin vaziyete getiren ve kart bilgilerini eksiksiz olarak dolduran bütün Kamu-Sen üyeleri, anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında LPG/Otogaz, yakit ve motorinde avantajlı yakıt alımı yapabilecek.

Açıklamaya göre kampanyaya katılmak istek eden Kamu-Sen üyelerinin, Aytemiz tarafından için kısa ileti numarasına bütün operatörlerden TKS yazarak 16 haneli Aytemiz Kart numarasını, ad ve soyismi aralarında birer boşluk bırakarak kısa ileti olarak göndermesi yeteri civarindan olacak.

“Büyük tek memnuniyet duyuyoruz”

İmza töreninde kısa tek konuşma yapan Aytemiz Satıştan sorumlu genel Müdür Yardımcısı Yakup Yazar, yapılan anlaşmanın her iki taraf amaciyla de faydalı olacağına inandığını dile getirerek “Türkiye’nin en hızlı büyüyen akaryakıt şirketi olarak her vakit alıcı memnuniyetini evvel sırada tutuyoruz. Tüketicilerimize kaliteli ve yenilikçi hizmetler saglamak amaciyla çabalıyoruz. Aytemiz Kart projemizde bunlardan tek tanesi. Aytemiz Kart kullanımının yaygınlaştırılması amaciyla yoğun olarak yürüttüğümüz çalışmalar kapsamında ülkemiz Kamu-Sen Konfederasyonu ile imzaladığımız bu anlaşmanın iki taraf amaciyla de faydalı olacağına inanıyorum. Bu anlaşma kapsamında bütün ülkemiz Kamu-Sen azalarina anlaşmalı istasyonlarımızdan avantajlı yakıt alım fırsatı vermiş olmaktan hatri sayilir büyüklükte tek memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Öte istikametten imzasini töreninde bulunan ülkemiz Kamu-Sen genel Başkanı İsmail Koncuk yapılan anlaşmanın her iki taraf amaciyla de faydalı olmasını temenni ederek “Biz üyelerimizin ahenk gösteren ücret ve yasamsal haklarını Yalnızca toplu sözleşme veyahut iş Hayatı ile sınırlı tutmuyoruz. Üyelerimize sunduğumuz hizmetlerle onların hayatlarını her alanda kolaylaştırmaya çaba gösteriyoruz. Üyelerimiz bu anlaşma ile birlikte ülkemiz Kamu-Sen’li olmanın imtiyazını tek sefer dahada yaşayacaktır. Türkiye’nin her kisminda 600’e yakın akaryakıt istasyonu ile hizmet veren Aytemiz’e bu olanağı üyelerimize sağladıklarından dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
 

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir