• Anasayfa
  • >
  • Güncel
  • >
  • Cinsiyet değiştirmek isteyen kız, sevdiği kızı kaçırmak isteyince kan aktı

Cinsiyet değiştirmek isteyen kız, sevdiği kızı kaçırmak isteyince kan aktı

  • 4 Months ago
  • 0

Konya‘nın Emirgazi ilçesinde, cinsiyet değiştirmek amaciyla rehabilitasyon olduğu öne sürülen Özlem K. (27), sevdiği İ.K. isimli kızı evinden kaçırmak istedi. Özlem K., bunun için engel olmaya çalışan İ.K.’nin kuzeni Şenol K.’yi (43) silahla vurarak, karnından yaraladı. Çıkan arbedede dövülen Özlem K., zaptiye ekiplerince gözaltına alındı.

KIZLARINI İKNA EDİP Haneye GETİRDİLER

Yunak’ta oturan ve cinsiyet değiştirmek amaciyla rehabilitasyon gördüğü ileri sürülen Özlem K., iddiaya göre, İstanbul’da yaşayan, sevdiği B.E. isimli kız sayesinde tek vakit evvel İ.K.’nin ailesiyle tanıştı. tek vakit ardindan B.E. ile arası bozulan Özlem K., İ.K. adli kızı sevmeye başladı. Özlem K., Emirgazi’de oturan İ.K.’yi evinden kaçırdı. İ.K.’nin kaçırılması üstüne araştırma başlatan aile bireyleri, Özlem K. ve kızlarının Beyşehir’de olduğunu öğrendi. Bunun üstüne ikilinin yanına giden aile, dönmeye inandirma ettiği kızları İ.K.’yi hanelerine getirdi.

“KENDİMİ VURURUM”

Aile bireyleri, dahada ardindan jandarmaya gidip, Özlem K. ile alakalı şikayetçi oldu. Bunu öğrenen Özlem K. de Bir gün evvel öğle saatlerinde Emirgazi’ye gidip, İ.K. ile tekrar kaçmak istedi. Aile, engel olmaya çalışınca yanında getirdiği, babasına ait ruhsatsız silahı başına dayayan Özlem K., ”Kendimi vururum. İ.K.’yi bana vereceksiniz” dedi.

ARBEDE ÇIKTI, KAN AKTI

Özlem K., bu sırada çıkan arbedede, ikiliye engel olmaya çalışan, İ.K.’nin amcasının erkek çocuğu Şenol K.’ye iki el ateş etti. Kanlar içinde var olan ve karnından yaralanan Şenol K., ihbarla gelen sağlık görevlilerince ambulansla hastaneye kaldırıldı. Arbedede dayak yiyen Özlem K. de zaptiye ekiplerince gözaltına alındı.

Kaynak: DHA

VİDEO: Sevdiği kızı kaçırmak istedi, engelleyen kuzenini vurdu!

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir