• Anasayfa
  • >
  • Magazin
  • >
  • Demet Akalın ve kızının olduğu araca yumruklu saldırı

Demet Akalın ve kızının olduğu araca yumruklu saldırı

  • 7 Months ago
  • 0

Türk müziğinin sevilen isimlerinden Demet Akalın, nihayet vakitlerde artış gösteren trafik magandalarının saldırısına uğradı. olay sonrası yasamsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, yollarda saldırıya uğradığını ve şikayetçi olduğunu duyurdu.

ARABASI YUMRUKLANDI

Bodrum Turgutreis‘te kızıyla birlikte araçta olduğu sırada, başka tek sürücünün aracına yumrukla saldırdığını açıklama eden Demet Akalın, o anlarda kızının da çok korktuğunu ifade etti.

“ELBET BULACAĞIM SENİ”

Ünlü şarkıcı Instagram’dan yaptığı izahta olayı şu sözlerle anlattı: “Oğlum yollarda sıkıştırdığınız kadınlar sizden dahada delikanlı! O ak sakalından utandı mı yumruklayıp arabamı kızımı korkutup kaçtın arabana! Neymiş kırmızıda geçecekmişim! 34 GSL… elbet bulacağım seni! Bana trafik terörü yaşatan plakasının sonunu göremedim! Şikayetçiyim! zaptiye bulur seni. Yazık! Bide arabadaki kadın dahi bebek var korkuttunuz diyorum ‘hadi be’ diyor

“PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIM BU İŞİN”

Öte istikametten Uçankuş’a yaşadığı korkuyu laf eden Akalın, “Benim Demet Akalın olmam mühim değil. Arabada bebek var tek kere. Cesarete bakar mısınız? erkek arabadan iniyor, arabayı yumrukluyor. Ya arabada eşim olsaydı. Artık bu işin erkeği kadını kalmadı. Eşim Okan, bunun benzeri vaziyetlerde dahada sakin ama bendeniz deliriyorum. bendeniz trafik kaidelerine uymayan birisi olsam, tek kaide ihlali yapsam anlarım. bunun benzeri tek saçmalık olabilmektedir mi? Zati beni görünce şok oldu. Arabasına koştura koştura art gitti. Bu sefer peşini bırakmayacağım bu işin” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Diğer
önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir