Halı Yıkama Keçiören Firmaları

  • 3 Months ago
  • 0

Halılar kalın yapıda ve zeminde bulunmalarından dolayı çok ciddi toz ve mikroorganizmaları bünyelerinde bulundururlar. Bu durum insan sağlığını olumsuz yönde etkiler. Dolayısıyla halılar 1 sene içerisinde belirli periyotlarla yıkanması gerekir. Halı yıkama hizmetinden faydalanmak için Keçiören Halı Yıkama firmasından yardım isteyebilir, kaliteli ve hızlı çözüm sunan halı yıkama fabrikasına her çeşit halınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Ankara’da hizmet veren Keçiören Halı Yıkama, modern halı yıkama makineleri ile halılarınızı en kısa sürede profesyonel halı yıkama şampuanları ile temizler ve ücretsiz servis ağı ile taahhüt edilen günde kapınıza teslim eder.

Keçiören Halı Yıkama firması Yıldız Halı Yıkama fabrikasında yıkama süreci tamamlanmış halılar daha hızlı kuruması için halı sıkma makinelerinde suyu sıkılarak kurutma odalarına alınır. Kuruma işlemi tamamlanmış halılar Ankara’nın birçok semt ve ilçelerinde bulunan müşterilerine hızlı bir şekilde teslim edilir.

Halı Yıkama işlemleri ve teslimat gibi işlemler hakkında firmanın internet sitesini ziyaret ederek bilgi alabilir. Telefon numaralarından firma yetkililerine ulaşarak iletişime geçebilirsiniz.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir