Hasan Kartal: Süper Lig

  • 4 Months ago
  • 0

Demirören havadis Ajansı’na (DHA) hususi açıklamalarda bulunan Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, İsmail Kartal ile çalışmaya başladıklarını ifade ederek, “Vedat Muriç ile alakalı hocamızın tavrı belli tek süre farklı, kalmasını istiyor ama ne şekilde kulüpte kalmasını sağlarız bilemiyoruz. Ama hocamız çalışmaya başladı. İnşallah iyi olacak. O da Rizeli, bunun benzeri olması hasebiyle Rizespor’a dahada çok ağırlık vereceği düşüncesindeyim” diye konuştu. 

“TRANSFER BÜTÇESİNİ BELİRLEDİK” 

Kartal, transferler amaciyla çalışmaya başlayacaklarını belirterek, “Transfere takriben tek bütçe belirledik. Hocamız çalışmaya başladı. Şu anda iki gündür çalışıyor. Beğendiği oyuncular üzerinde Yılmaz Bal ile birlikte çalışıyor. Yani arkadaşların belirleyeceği tek listeye göre biz teşebbüste bulunacağız. Hocamız ve sportif direktörümüz doğrultusunda iyi tek takım kuracağız” ifadelerini kullandı. 

“SÜPER LİG’DE 22 birlik OLABİLİR”

“Süper Lig’deki takım sayısı 22 olabilir, bunda tek mahzur yok” diyen Kartal izahları şu şekilde tamamladı:

“Şu andaki düşmüş takımlar üzerinden bunun benzeri tek polemiğe gitmenin yanlış olacağını düşünüyorum. En azından bu sezon üzerinden açıklanabilir. Düşmeyecek veyahut alttan şu civarindan takım çıkacak benzeri tek ifade ile analiz etmesi dahada faydalı olur benzeri düşünüyorum. üç adet düşen takımı tekrar yukarıya almak sıkıntı çıkarır.”

Ercan ata – Nesrin AYDIN / ANKARA, (DHA)

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir