• Anasayfa
  • >
  • Spor
  • >
  • Orman’ın istifası sonrasında gözler Abdullah Avcı’da! İlk aday ise Sergen Yalçın

Orman’ın istifası sonrasında gözler Abdullah Avcı’da! İlk aday ise Sergen Yalçın

  • 5 Months ago
  • 0

Beşiktaş‘ta reis Fikret Orman‘ın “Görevimi tamamladım” açıklamasından ardindan etkin devinim eden tek asama yaşanıyor.

Orman, evvel Divan heyeti Başkanı Tevfik Yamantürk, sonrasında ise yöneticilerle tek araya geldi. Tevfik Yamantürk ile takriben yarım saatlik tek müzakere gerçekleştiren Fikret Orman’a Ahmet Ürkmezgil de eşlik etti.

TRT Spor’da bulunan habere göre; Orman, Yamantürk’ün “Kararınızı anlıyorum ama ivecen davranmayın. En azından sezonun sonuna civarindan birlikte ayni ritimde devam edelim, sonrasında tekrar konuşalım” teklifine teşekkür ederek, “Hayır” dedi.

Akşam saatlerinde ise Fikret Orman’ı evinde, yönetim heyeti azalarının hatri sayilir büyüklükte tek bölümü ve teknik patron Abdullah Avcı ziyaret etti. kara Beyazlı yöneticilerin Orman’ı inandirma gayretleri karşılık bulmadı. Orman’ın konuşmalarında “Kırgın ve üzgünüm” kelimelerini sık sık kullandığı da öğrenildi.

AVCI vaziyetten RAHATSIZ

teknik patron Abdullah Avcı ise gelinen bu vaziyetten oldukça rahatsız. Fikret Orman ile çıktığı yola birlikte ayni ritimde devam etmek istediğini ifade eden Avcı’ya Fikret Orman destek verdi.

deneyimli çalıştırıcı ile konuşan Orman’ın, “Seninle alakalı tek durum mevzubahis değil. Takımı toparlayacağına ve uzunca yıllar burada başarıyla hizmet edeceğine inancım tam” dediği öğrenildi.

Fikret Orman’ın yakın çevresine, “Yeniden aday olmayı netlikle düşünmüyorum” dediği de gelen haberler arasında…

AVCI GÖREVİ BIRAKIRSA İLK ADAY SERGEN YALÇIN

Beşiktaş’ta yaşanacak mümkün teknik patron boşluğunda takımın başına gelmesi beklenen evvel ad Sergen Yalçın. Taraftarın Başakşehir mücadelesi sonrasında tezahürat ile desteklediği Yalçın, mümkün tek değişiklikte teknik direktörlük amaciyla en kuvvetli aday olarak gözüküyor.

Sergen Yalçın, Malatyaspor ile bu sezon iyi tek grafik alana koydu. Yalçın, Malatya ile Süper Lig’de çıktığı 5 karşılaşmada iki galibiyet, iki mağlubiyet ve tek beraberlik aldı.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir