Samsunspor’da 9 imza

  • 1 year ago
  • 0

TFF 1. Lig’de grup düşen Samsunspor, transferde dur durak bilmiyor. dahada evvel de Bir hayli tertemiz tasima gerçekleştiren Karadeniz ekibi, bu erken de Nuri Asan Tesisleri’nde 9 futbolcuyla tertemiz sözleşme imzaladı. Kırmızı-Beyazlılar, Erhan Kartal ile 3, Şahin Şafakoğlu ile 2, Bilal Gülden ile 2, Erhan Şentürk ile 2, Okan Dernek ile 2, Metincan Cici ile iki ve Can Muhammet Vural ile de 5 senelik sözleşme imzalarken, sözleşmeleri biten Alperen temiz ile 4, Burhan Arman ile de iki senelik resmi sözleşme imzaladı.

“9 FUTBOLCUYLA SÖZLEŞME İMZALADIK, İLYAS KUBİLAY VE BAHATTİN KÖSE’YLE DE ANLAŞTIK”

9 futbolcuya imzasini attırmalarının yanında iki tertemiz tasima dahada gerçekleştirdiklerini belirten Samsunspor medya Sözcüsü Suat Çakır, “Bugün dahada evvelce anlaşmaya vardığımız ve tek müddettir takımla antrenmanlara çıkan 9 futbolcu ile sözleşme imzalayacağız. Bu oyuncularımızı kamuoyuna tanıtmak amaciyla toplandık. Erhan Kartal, Şahin Şafakoğlu, Bilal Gülden, Erhan Şentürk, Okan Dernek, Metincan Cici, Can Muhammet Vural, Alperen temiz ve Burhan Arman ile sözleşme imzaladık. Transferlerimizin takıma katkı yağacağını düşünüyorum. tasima çalışmalarımız da tek istikametten ayni ritimde devam ediyor. nihayet tek aydır özellikle izlediğimiz iki adet futbolcu vardı. Bunlar İlyas Kubilay Yavuz ve Bahattin Köse’ydi. Mehmet Batdal ve Mehmet Akyüz kamuoyunda devamlı konuşuluyordu ama bizim birinci önceliğimiz Bahattin Köse’ydi. Kubilay yarın Samsun’da olacak ve sözleşme imzalayacak. Bahattin ve takimi ile de anlaştık. O da ani çok vakit içinde Samsun’da olacak. Sözleşme imzaladığımız 9 futbolcumuz Zati bizimle birlikte idman yapıyordu. Erzurum’daki kampta takıma dahada da adapte olacaklar. tertemiz katılacaklarla birlikte çok kuvvetli tek takım olacağız. Samsunspor’da tasima bitmez” dedi.
Samsunspor ile sözleşme imzalayan futbolcular da Samsunspor’un TFF 2. Lig amaciyla çok üst derslik tek takım olduğunu, bu sene TFF 1. Lig’e, kulübün kuruluşunun 55. seneninde da Süper Lig’e çıkmayı hedeflediklerini söylediler.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir