• Anasayfa
  • >
  • Dünya
  • >
  • Sosyal medyayı ayağa kaldıran paylaşım: Kocam beni oyaladı, penisini görünce şok oldum

Sosyal medyayı ayağa kaldıran paylaşım: Kocam beni oyaladı, penisini görünce şok oldum

  • 10 Months ago
  • 0

Sosyal medya, balayında hayatının şokunu yaşayan kadını konuşuyor… yasamsal paylaşım sitesi Reddit’te paylaşım yapan 27 yaşında olan tek kadın tertemiz izdivaç ettiği kocasının kendisini kandırdığını söyleyerek dert yandı. toy kadının hikayesi kısa müddette paylaşım rekoru kırarak tertemiz tek tartışmayı da beraberinde getirdi.

İsmini açıklamayan kadın, eşiyle tek senesi aşkın tek müddettir birlikte olduğunu söylerken bu vakit içinde hiç cinsel münasebet yaşamadıklarını söyledi. özellikle ismini açıklamadığı eşinin, “Ben belli tek süre Daha önceki kafalıyım. izdivaç etmeden evvel sevişmek istemiyorum, belli tek süre beklemek isterim” dediğini ifade eden kadın, “Kocam inançlı biri de değil. Dolayısıyla bunu duyduğuma çok şaşırmıştım ama üzerinde de Bir hayli durmamıştım” diyor.

Fakat izdivaç ettikten ardindan yatağa girdiklerinde hatri sayilir büyüklükte tek şok yaşadıklarını söylüyor. 32 yaşında olan eşinin penisinin çok minik olduğunu söyleyen kadın, “Tıp dünyasında mikro penis olarak da Bilinen vaziyetten muzdaripti. Ve bunu balayına gittiğimizde ayrım ettim. Her şey yolundaymış ve hiç mesele yokmuş benzeri davranmak istedim ama bu belli tek süre güç oldu” dedi. Balayına gittiklerinde hatri sayilir büyüklükte tek düş kırıklığı yaşayan kadın, eşinin aslında Daha önceki kafalı olmadığını kendisinden Bir takım şeyleri gizlediğini söyleyerek vaziyetten rahatsızlığını dile getiriyor.

‘YALAN SÖYLENMİŞ HİSSEDİYORUM’

Genç kadın, “Demek ki bana dediği benzeri Daha önceki kafalı değilmiş ve Yalnızca benden bunun benzeri tek vaziyeti gizlemiş. Onu utandırmak istemiyorum ama Bu tür konulari gündeme getirmek istiyorum ve nasıl yapacağımı bilmiyorum. Bana yalan söylenmiş benzeri hissediyorum. Sanki kasten benden tek şeyler gizlenmiş gerçeğin yarısı bana söylenmiş benzeri hissediyorum. Bu hiç beklenmedikti ve hatri sayilir büyüklükte tek düş kırıklığı yaşadım” diyor.

Sosyal medyada kısa müddette paylaşım ve yorum rekoru kıran ileti ile alakalı Bir hayli insan kendisinin düşüncelerini yazdı. Bir takım kullanıcılar, “Mikro penisli olduğu ve seni kaybetmek amaciyla bunu söylememiştir” derken, Bir takım kullanıcılar, “Bu Sahiden tek güven meselesi yaratıyor, bu Yalnızca penis boyuyla alakalı değil, bu kadına açıkça yalan söylemiş ve onu oyalamış” ifadesini kullandı.

Tüm nihayet dakika haberleri amaciyla tıklayın.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir