Türkiye’nin En Büyük OPPO Forum’una katılın

  • 24 Days ago
  • 0

Ülkemize hızlı bir giriş yapan OPPO, yeni modelleri ve vizyonu ile yayılmaya devam ediyor. Türkiye’de önemli bir pazara sahip olan OPPO önümüzdeki yıl popülerliğini arttıracak gibi duruyor.

Son 10 yıldır, OPPO, mobil fotoğrafçılık teknolojisindeki yenilikleri canlandırırken, kameralı cep telefonları üretmeye odaklanıyor.

Şimdi ise Oppo ile ilgili haberler, telefon ipuçları, inceleme konuları, öneriler ve telefon modelleri için kullanıcı yorumlarını bulabileceğiniz, telefonunuzla ilgili problemlerinizi yazıp diğer kullanıcılardan çözüm önerileri alabileceğiniz, fan forumlarında Oppo Türkiye ile ilgili eğlenceli içerikler üretebilirsiniz.

Oppo markasının yanı sıra aynı şirketin sahip olduğu OnePlus ve Vivo markalarının forumları da Oppo RX17 Neo destek ve fan sitesinde bulunmakta.

iOS forumları, Android forumları ve diğer teknolojiyle ilgili tüm bölümleri de Oppo Forum sitesinde bulabilirsiniz. Dünyanın en büyük telefon üreticileri arasında gösterilen OPPO, fark yaratan akıllı telefon modelleri ileTürk tüketicilerin dikkatini çekmeye başladı.
2018 sonunda Türk pazarına giriş yapan Çinli telefon üreticisi OPPO akıllı telefon modelleri ile dikkat çekiyor. Son 10 yıldır, OPPO, mobil fotoğrafçılık teknolojisindeki yenilikleri canlandırırken, kameralı cep telefonları üretmeye odaklanıyor.
Oppo, ülkemizde satışa sunulan elektronik üreticilerinden biridir. 2004 yılında kurulmuştur. Oppo, elektronik cihaz teknolojileri üretimi ile yola çıkan, ilerleyen yıllarda akıllı cep telefonları ile kendini kanıtlayan bir dünya markasıdır. TonyChen tarafından kurulan Oppo, Çin merkezlidir.

önceki haber «
sonraki haber »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir